fbpx

Workshop “One Talk Away”

“Kujuta ette, et sa arendad ühte oskust, mis tõstab sinu väärtust 50%!
See üks oskus on avalik esinemine”
– Warren Buffet –

Iga kord, kui sa oled publiku ees, oled sa ühe kõne kaugusel, et oma elu täielikult muuta. Ühe kõne kaugusel võimalusest, millest sa ei oska isegi unistada, tutvumisest inimesega, kellega sa poleks uskunud, et saad võimaluse tutvuda. Ja need inimesed ning võimalused tulevad ise sinu juurde ja pakuvad sulle just seda, mida sa soovisid või veelgi enamat!

Kõlab liiga hästi, et olla tõsi? Või arvad, et sina ei ole selleks suuteline?

Aga, mis siis kui see on võimalik? Ka sinu jaoks!

Me kõik oleme sündinud avalike esinejatena! Mõtle beebidele, kes ei karda oma arvamust ja soove väljendada! Elu jooksul oleme õppinud ennast mitte väljendama ja jõudnud alateadlikult järelduseni, et avalik esinemine on midagi hirmsat ja keerulist. 

Hea uudis on, et see oskus on kõigil õpitav ja veel parem uudis on see, et toome sulle koju kätte maailma parima õpetaja!

Kas sa oled valmis panustama veidi oma aega ja raha, et omandada oskus, mis võib sulle tulevikus luua erakordselt palju võimalusi, imelisi tutvusi ja kordades suurema sissetuleku?

Kui sa tunned ennast mugavalt teiste inimeste ees rääkides ja tead, kuidas neid efektiivselt kaasata ja oma sõnumit edastada, siis küsimus ei ole mitte selles, kas sa suudad teha esinemise, mis su elu muudab, vaid selles, millal ja kui palju sa neid aja jooksul teed! 

See on sinu ainulaadne võimalus õppida elumuutvat oskust ühelt maailma parimalt avaliku esinemise koolitajalt, Eric Edmeades’ilt.

Eric Edmedes’i füüsiline sündmus toimub Eestis üle väga pika aja ja sellel saavad osaleda 300 kiiremat!

Workshop on inglise keeles ja sellel ei ole eestikeelset tõlget! 

Eric on rahvusvaheliselt edukas ettevõtja ja koolitaja, kes on 2014. aastast alates muutnud tuhandete eestlaste elusid paremaks.

Ta on saanud ülekaalukalt parima hinnangu nii oma sisu kui ka esinemise eest kõigil Edu Akadeemia suursündmustel, kus ta on tuhandete osalejate ees üles astunud, hoolimata sellest, kas laval on veel Robin Sharma, Robert Kiyosaki või keegi muu.

Ericul oli endal varem nii suur lavahirm, et kui keegi teda esinema kutsus ja ta ütles esinemisele ei, siis ta oli ikkagi nii närvis, et ta ei suutnud normaalselt süüa ja magada enne, kui see sündmus läbi oli.

Täna on Eric üks maailma parimaid avalikke esinejaid ja sul on erakordne võimalus temalt õppida oskust, mis võib su väärtust tõsta 50% või rohkemgi. 

One Talk Away workshop on sinu jaoks, kui:
+ sul on oluline sõnum/missioon, mida soovid maailmaga jagada;
+ soovid aidata teisi oma oskuste, teadmiste ja kogemustega;
+ soovid oma ideid ja mõtteid teistele selgelt ja hea tundega jagada;
+ tahad olla veenvam oma toodete/teenuste/iseenda presenteerimisel;
+ soovid olla oma valdkonna influencer, keda kuulatakse;
+ soovid tegutseda eduka ettevõtja/juhina;
+ soovid sõna võtta lähedaste olulistel sündmustel (pulmas, sünnipäeval, matustel jne);
+ soovid ennast igas olukorras enesekindlamana tunda.

Kas teadsid, et sa oled ühe eduka esinemise kaugusel:
+ soovitud töökohast/unistuste ettevõttest;
+ erilisest inimesest, kes su elu täielikult muudab;
+ et viia oluline ja elumuutev sõnum inimesteni, kes seda kuulma peavad;
+ et sinu sotsiaalse projekti olulisus ja vajalikkus jõuab inimestele päriselt kohale ja nad hakkaksid tegutsema;
+ et aidata inimesi (naisi, mehi, lapsi, vanureid), kes seda sinu arvates kõige rohkem vajavad;
+ ükskõik, millisest oma unistusest!

Sellel workshop´il õpid:

– kuidas tunda ennast avalikul esinemisel mugavalt;
– kuidas oma esinemine kokku panna nii, et seda on lihtne edasi anda ja inimestel vastu võtta;
– kuidas koostada esinemine nii, et sul pole vaja slaide, märkmeid ja saad oma sisu edasi anda kõige mõjusamal viisil;
– kuidas efektiivselt rääkida lugusid ja neid kasutada, et olulisi õppetunde edasi anda.

Edu Akadeemia üks asutajatest, Roland Tokko

“Minu elu on täielikult muutunud pärast Ericu avaliku esinemise koolituste läbimist.
Ma ei ole lavale sündinud, nagu osad seda arvavad, vaid tulen seisust, kus veel 14 aastat tagasi ei julgenud ma rohkem kui 3 inimese ees suud lahti teha. 

Ericult omandatud avaliku esinemise ja lugude rääkimise oskus, on olnud üks peamisi nurgakivisid, mis on andnud mulle julguse ja oskused tunda ennast laval hästi ja kaasahaaravalt astuda tuhandete inimeste ette nii füüsiliselt kui ka virtuaalselt – see on see oskus, mis on aidanud mul teha kõike seda, mida me Edu Akadeemiaga teeme, toonud võimalusi ja tutvusi, mis tänaseni tunduvad uskumatud”

Workshop on inglise keeles ja sellel ei ole eestikeelset tõlget!

Eric Edmeades on rahvusvaheliselt tunnustatud koolitaja, autor ja ettevõtja. Lisaks sellele, et ta on jaganud lava Tony Robbinsi, Richard Bransoni ja endise presidendi Bill Clintoniga, on Eric keskendunud elumuutvate koolitusprogrammide loomisele.

Ericu esinemiskoolitused on alati välja müüdud ja need on aidanud tuhandetel inimestel leida üles oma võime kõneleda ning haarata mikrofon kus ja millal iganes.

Ericu tugevuseks on see, et ta suudab oma teadmisi edukalt teistele edasi anda ning suuri muutusi esile kutsuda. Väga vähesed on võimelised avalikku esinemist õpetama sellisel tasemel nagu Eric Edmeades.

Saada küsimus

    Vastame 24 tunni jooksul.

    Internet Explorer Icon

    NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.