fbpx

Kristi Saare, Peep Vain, Eva Lepik, Kai Oja jt: elu mõttest, õnnelikkusest ja enesearengust

Mis võib sind takistada üdini õnnelik olemast? Kuidas enda ellu rohkem õnne ja õnnelikkust tuua?

Kuula Täitsa Pekkis podcasti, kus oma mõtteid jagavad läbi aegade edukaim koolitaja ja ettevõtja Peep Vain, eduõpetaja Kai Oja, aasta investor 2021 Kristi Saare, teadvustreener Eva Lepik ja Edu Akadeemia kaasasutaja Roland Tokko.

Nemad ning paljud teised Eesti parimad on laval juba 13. juulil Paides, sest toimub järjekorras juba neljas enesearengufestival Õnnelik Mina. Piletid 50% soodustusega kuni 10. juulini.

Podcastis räägib Täitsa Pekkis saatejuht ja enesearengufestivali programmijuht Katrin Hinrikus külalistega õnnest, õnnelik olemisest, elu mõttest ja sellest, kuidas siis ikkagi elada kõige ägedamat elu. Muuhulgas:

 • mis võib sind takistada üdini õnnelik olemast;
 • Kuidas enda ellu rohkem õnne ja õnnelikkust tuua;
 • miks ei tohi emotsioone alla suruda ja kuidas allasurutud emotsioonid sind tulevikus mõjutavad;
 • kuidas teiste sarnases suunas minevate inimeste seltskonnas viibides oma elu automaatselt parandada saad;
 • mis on elu mõte ja kuidas selle mõtte mõistmine sind õnnelikuks teha saab?

Enesearengufestival 2024 toob kokku inimesed, kes soovivad elada tähendusrikast elu. Ehk teha oma elus võimalikult palju seda, mis ennast ja teisi õnnelikuks teeb.

See päev on täis inspireerivaid ja praktilise sisuga esinemisi, kergeid liikumis- ja olemishetki, võimalust kohtuda sarnaselt mõtlevate inimestega, muusikat, üllatusi ja soovi korral ka tantsu.

Viimased 2 aastat on festival olnud välja müüdud

Ja põhjus on lihtne: 98,5% enesearengufestivalile tagasisidet andnud osalejatest soovitaks seda ka oma sõbrale!


Kui soovid leida inspiratsiooni, mõttekaaslasi, uusi ideid ja saada tõuget edasi minekuks, siis see festival on just sinu jaoks! See on võimalus ühendada meeldiv kasulikuga, astuda välja igapäeva rutiinist, saada energiat uutest teadmistest, toredatest inimestest ja lõõgastavast keskkonnast. 

Festivalil on kolm põhiteemat:

 • suhe iseenda ja tervisega,
 • suhe teistega,
 • suhe raha ja karjääriga.

Kui need teemad sind kõnetavad, siis kohtume juba 13. juulil Paides!

“Olin esimest korda ja kogu festivali vaib ja energia oli niii mõnus.”

“Kui mu partner (esimest korda minuga kaasas ja pigem tõrges “selliste asjade” suhtes) täitis ülesandeid ja reflekteeris oma kogemusi. See täitis mu südame, kui ta lõpureflektsioonis tõi välja konkreetseid samme, mida plaanib teha. Seega skeptikki tuleb välja, et sai festivalilt oma osa :)”

“Üllatavalt head esinejad ja head sisud.”

“Väga hea esinejate valik ja korraldus. Ja nägin ka palju tuttavaid.”

Saada küsimus

  Vastame 24 tunni jooksul.

  Internet Explorer Icon

  NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.