fbpx

Kontakt

Edu Akadeemia OÜ
Aadress:Tartu mnt 74, Tallinn 10144
E-post:
Telefoninumber:
info@eduakadeemia.ee
+372 54550801
Äriregistri reg. nr:
KM kohustuslase nr:
12716057
EE101749590
Arveldusarve LHV:EE107700771004034893

Meie inimesed

Kadri Kaljumets
asutaja
kadri@eduakadeemia.ee


Kadri jälgib, et Edu Akadeemias kõik sujuks ja et meie üritused oleksid tasemel ja osalejad saaksid elu muutva kogemuse. Ka Edu Akadeemia meeskonna kokkupanemine ja juhtimine pakub talle suurt naudingut.

Roland Tokko
asutaja
roland@eduakadeemia.ee


Roland jõuab tänu oma laiale rahvusvahelisele kontaktivõrgustikule põnevate koolitajateni, keda sinuni toome. Samuti vastutab ta Edu Akadeemia turunduse toimimise eest.
Roland on Edu Akadeemia idee autor ja üks TÕMi eestvedaja.

Kerttu Aaring
klienditugi
info@eduakadeemia.ee


Kerttu hoolitseb meie klientide eest! Ta vastab kirjadele, kuulab ära rõõmud ja aitab leida lahendused tekkinud muredele. Lisaks on tema fookuses ka kõigi meie kogukonnaliikmete hoidmine ja toetamine.

Bret Pellenen
Teadlikult Õnnelik Mina juht
bret@eduakadeemia.ee


Breti süda tuksub TÕMi rütmis ja tänu temale meie kogukond toimib. Bret juhib TÕMi tiimi ja tagab, et kõik osad kenasti koos toimivad ning info jõuab õigel ajal õigesse kohta.

Helina Kalda
Teadlikult Õnnelik Mina üks eestvedaja
helina@eduakadeemia.ee


Helina on TÕMi idee autor ja eestvedaja. Helina toob meie veebiseminaride külalistelt välja parimad nõuanded ja annab endast kõik, et olla kogukonnaliikmete jaoks olemas.

Kaia Tammekänd
Teadlikult Õnnelik Mina kogukonna hing
kaia@eduakadeemia.ee


Kaia aitab hoida kogukonna energiat ning teha TÕMist ühtehoidva ja toetava koha, kus iga liige tunneb end hoitult ja märgatult.

Saada küsimus

    Vastame 24 tunni jooksul.

    Internet Explorer Icon

    NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.