Kontakt

Edu Akadeemia OÜ
Aadress:Tartu mnt 74, Tallinn 10144
E-post:info@eduakadeemia.ee
Äriregistri reg. nr:
KM kohustuslase nr:
12716057
EE101749590
Arveldusarve SEB:EE631010220235853229

Meie inimesed

Kadri Kaljumets
asutaja
kadri@eduakadeemia.ee


Kadri jälgib, et Edu Akadeemias kõik sujuks ja et meie üritused oleksid tasemel ja osalejad saaksid elu muutva kogemuse. Ka Edu Akadeemia meeskonna kokkupanemine ja juhtimine pakub talle suurt naudingut.

Roland Tokko
asutaja
roland@eduakadeemia.ee


Roland jõuab tänu oma laiale rahvusvahelisele kontaktivõrgustikule põnevate koolitajateni, keda sinuni toome. Samuti vastutab ta Edu Akadeemia turunduse toimimise eest.
Roland on Edu Akadeemia idee autor ja üks TÕMi eestvedaja.

Anna-Liisa Lukas
klienditugi
info@eduakadeemia.ee


Anna-Liisa vastab meie klientide küsimustele, abistab kadunud arvetega, toimetab Facebookis ja on lisaks tihti abiks TÕMi kogukonna veebiseminaride tagatoas.

Bret Pellenen
Teadlikult Õnnelik Mina juht
bret@eduakadeemia.ee


Breti süda tuksub TÕMi rütmis ja tänu temale meie kogukond toimib. Bret juhib TÕMi tiimi ja tagab, et kõik osad kenasti koos toimivad ning info jõuab õigel ajal õigesse kohta.

Helina Kalda
Teadlikult Õnnelik Mina üks eestvedaja
helina@eduakadeemia.ee


Helina on TÕMi idee autor ja eestvedaja. Helina toob meie veebiseminaride külalistelt välja parimad nõuanded ja annab endast kõik, et olla kogukonnaliikmete jaoks olemas.

Kerttu Aaring
Teadlikult Õnnelik Mina klienditugi
teadlikmina@eduakadeemia.ee


Kerttu fookuses on meie armsate TÕMi kogukonna liikmete hoidmine ja toetamine. Ta vastab kirjadele, kuulab ära rõõmud ning aitab leida lahendused tekkinud muredele.

Saada küsimus

    Vastame 24 tunni jooksul.

    Internet Explorer Icon

    NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.