Kontakt

Edu Akadeemia OÜ
Aadress:Tartu mnt 74, Tallinn 10144
E-post:info@eduakadeemia.ee
Äriregistri reg. nr:
KM kohustuslase nr:
12716057
EE101749590
Arveldusarve SEB:EE631010220235853229

Meie inimesed

Kadri Kaljumets
asutaja
kadri@eduakadeemia.ee


Kadri jälgib, et Edu Akadeemias kõik sujuks ja et meie üritused oleksid tasemel ja osalejad saaksid elu muutva kogemuse. Ka Edu Akadeemia meeskonna kokkupanemine ja juhtimine pakub talle suurt naudingut.

Roland Tokko
asutaja
roland@eduakadeemia.ee


Roland jõuab tänu oma laiale rahvusvahelisele kontaktivõrgustikule põnevate koolitajateni, keda sinuni toome. Samuti vastutab ta Edu Akadeemia turunduse toimimise eest. Roland on Edu Akadeemia idee autor!

Kerttu Hrustaljov
klienditugi
info@eduakadeemia.ee


Kerttu leiab vastused kõigi huviliste ja ka juba koolitustele registreerunute küsimustele. Ja kui ka kohe vastust ei tea, siis leiab viisi, kuidas mure lahendada. Lisaks on Kerttu abi koolituste korraldamisel on asendamatu. Hea projektijuhi töö tagab ürituse, kus kõik detailid paigas ja osalejad õnnelikud.

Bret Pellenen
“Teadlikult õnnelik mina” klienditugi
bret@eduakadeemia.ee


Bret paneb suure tüki oma hinge sellesse, et meie “Teadlikult õnnelik mina” kogukond toimiks. Ka kõik liikmete küsimused jõuavad just temani.

Helina Kalda
“Teadlikult õnnelik mina” juht
helina@eduakadeemia.ee


Helina on “Teadlikult õnnelik mina” kogukonna idee autor ja eestvedaja. Temaga kohtud enamikul kogukonna veebiseminaridel.

Kristina Orlova
assistent
kristina@eduakadeemia.ee


Kristina abistab meid detailsete tegemistega: uuendab kodulehte, vastutab osalejate nimekirjade ja ka puuduvate või parandamist vajavate arvete eest.

Saada küsimus

    Vastame 24 tunni jooksul.

    Internet Explorer Icon

    NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.