Missioon

Mis on edu?

Me ise näeme seda järgmiselt: ainus tõeline edu mõõde on see, kui paljudel päevadel oma elust oled sa tõeliselt õnnelik.

Paraku suur osa inimesi ei ole õnnelikud. Suuresti mõjutab seda meie koolisüsteem. Kas tead, mida tähendab sõna haridus? See tuleb ladinakeelsest sõnast educe, mis tähendab potentsiaali välja tooma. Kas see on see, mida meie koolisüsteem teeb? Pigem on see kahjuks vastupidi: sulle püütakse peale suruda raame, et sa oleksid samasugune nagu kõik teised. Sul ei aidata jõuda aruasaamisele, mille poolest sa eriline oled ja mis on sinu tõelised anded. Ei tehta kõike, et neid andeid esile tuua. Enamiku koolilõpetajate vastus küsimusele, mida sa oma elus teha tahad, on: ma ei tea. 12 aastat on andnud terve hulga teoreetilisi teadmisi, kuid paraku ei ole me ettevalmistatud praktiliseks eluks. Keegi pole meile õpetanud, kuidas leida oma kirg ja kutsumus; kuidas tulla toime rahaasjadega; kuidas juhtida oma emotsioone; luua suhteid; elada tervislikult ja õnnelikult.

Vabatahtlike tiim eesti läbi aegade suurimal seminaril 5. november 2019 Saku Suurhallis.

Edu Akadeemia üks asutajatest – Roland Tokko – on hea näide. Ta lõpetas gümnaasiumi, teadmata, mida elult tahab, mis on tema tugevused või tegelik potentsiaal, puudus enesekindlus ja julgus rohkem kui 3 inimese ees oma arvamust avaldada. Ta läks ülikooli õppima midagi, mis talle absoluutselt ei meeldinud, ja kulutas 4 aastat oma elust seda lõpetamata ning pole seni midagi sellest kasutanud. Täna aitab Roland teistel inimestel avastada oma tugevusi ja tegelikku potentsiaali. Ta teab, mida oma elult soovib, mis on tema tugevused ja kuidas neid kasutada nii, et võimalikult paljud inimesed kasu saaksid. Enam ei ole tema jaoks probleem astuda lavale 1000 inimese ette.

“Ma tean, et minu tugevuseks on inimestega kontakti loomine ja koostöö tegemine, kuid koolis on need vahele segamine ja maha tegemine ehk petmine. Kooliajal ei teadnud ma, et need on minu tugevused, ja püüdsin teha asju, mis mulle tegelikult ei meeldinud. Alles siis, kui hakkasin tegelema enesearenguga, sain aastate jooksul aru, mida ma tegelikult elus teha soovin ja mis on minu tõelised anded, mida tehes ennast õnnelikult tunnen,” kommenteerib Roland.

Wealth Forum 2015 vasakult Roland Tokko, Kadri Kaljumets, Kim ja Robert Kiyosaki

Kas ka sina oled oma elu jooksul ise omandanud mõne oskuse, mille puhul oled endamisi mõelnud, et huvitav, miks mulle seda juba koolis ei õpetatud? Just seetõttu sai loodud Edu Akadeemia, et tuua välja inimeste tegelik potentsiaal. Kuidas me seda siis teeme? Toome sinuni nii meilt kui mujalt maailmast teadmisi ja toimivaid strateegiaid inimestelt, kes on edukad, õnnelikud, jõukad ja terved ning kes on oma elus märkimisväärseid tulemusi saavutanud. Saad teada valemid, mis neile edu on toonud ja mille rakendamine ka sind soovitud tulemusteni viib.

Edu on jõudnud sinuni, kui ärkad igal hommikul üles end hästi tundes ja teades, miks sa teed seda, mida sa teed. Sinu saavutused on märgid, et oled õigel teel.

Kuidas me oma missiooni ellu viime?

Jagame sinuga blogi artikleid, videosid YouTube’is ja Facebookis ja muid tasuta materjale.

Korraldame koolitusi ja webinare ning anname sulle võimaluse osa saada online koolitustest, tuues sinuni parimad tegijad maailmast ja ka Eestist.

Jagame sulle väärt teadmisi läbi raamatute, muusika.

Saada küsimus

    Vastame 24 tunni jooksul.

    Internet Explorer Icon

    NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.