fbpx

Jaan Aru veebiseminari eridiil

Jaan Aru veebiseminari 2=1 eridiil

Jaan Aru värske raamat “Loovusest ja logelemisest” uurib, mida meie ajud suudavad ning kuidas oma potentsiaali maksimaalselt ära kasutada.

Mis on loovus? Kuidas tulevad uued ideed ja kuidas nende saabumist soodustada? Kuidas jagu saada mõttekastidest, mis meid piiravad? Raamat jagab praktilisi nippe loovama elu jaoks.

Mida teevad loovusega nutiseadmed? Me ei pea võitlema nutiseadmete vastu, küll aga võiks võidelda iseenda ja oma laste ajude eest. Raamat annab nõu, kuidas seda teha kodus ja kuidas kool võiks arenevaid ajusid paremini toetada.

Jaan Aru on Tartu Ülikooli arvutiteaduse instituudi kaasprofessor. Ta uurib aju, inimmõistust ja tehisintellekti ning on avaldanud üle kolmekümne teadustöö rahvusvahelises teaduskirjanduses.

Teadlikult Õnnelik Mina on Edu Akadeemia virtuaalne enesearengu keskkond, millega saad ligipääsu tipptasemel sisule: kogukonnas on enam kui 100 tundi varem salvestatud veebiseminare, lisaks toimuvad igakuiselt uued veebiseminarid, kokkusaamised, virtuaalsed töötoad ning sind ootab toetav Facebooki grupp.

Jaan Aru raamatud on välja müüdud!

Hakka Edu Akadeemia enesearengu keskkonna Teadlikult Õnnelik Mina liikmeks ja vaata Jaan Aru veebiseminari salvestust endale sobival ajal.

Saada küsimus

    Vastame 24 tunni jooksul.

    Internet Explorer Icon

    NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.