fbpx

KOOLILÕPU RAAMATUD

Kingi kellelegi võimalus oma elu imeliseks muuta!

Koolilõpetamised on tulemas! Osta kingituseks raamatuid “12 asja, mida koolis ei õpetatud, aga mida kõik peaksid teadma” ja “Minu elu kutse”.

Noored loovad meie tulevikku ja kui soovid selle kujundamisele kaasa aidata, siis anna oma panus, et noori teadlikult enesearengu teele suunata. Sundida ei saa, küll aga suunata.

Raamat “12 asja, mida koolis ei õpetatud, aga mida kõik peaksid teadma” 

Raamat, mis annab praktilisi ja koheselt rakendatavaid nõuandeid 12 olulises eluvaldkonnas, mida koolis ei õpetata. Raamat on tänaseks müünud üle 10000 koopia ja saanud suurepärast tagasisidet väga suurelt hulgalt lugejatelt – nii noortelt kui ka vanadelt.

Raamat “Minu elu kutse” 

Raamat, millega avastad oma tõelise kire ja kuidas seda oma tegeliku potentsiaali vääriliselt rakendada. Raamatu lugemisel:

1. Lood endas selguse
2. Märkad paremaid võimalusi
3. Julged tegutseda

Ingliskeelne raamat “12 things not taught in school that everyone needs to know” 

Raamat, mis annab praktilisi ja koheselt rakendatavaid nõuandeid 12 olulises eluvaldkonnas, mida koolis ei õpetata. Eestikeelne raamat on tänaseks müünud üle 10000 koopia ja saanud suurepärast tagasisidet väga suurelt hulgalt lugejatelt – nii noortelt kui ka vanadelt.

Saada küsimus

    Vastame 24 tunni jooksul.

    Internet Explorer Icon

    NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.