Raamat “12 ASJA, MIDA KOOLIS EI ÕPETATUD, AGA MIDA KÕIK PEAKSID TEADMA”

Kas sa oled omandanud mõne teadmise ja mõelnud, miks seda ometi koolis ei õpetatud?

Kas oled eluks vajalikke teadmisi saanud katse-eksitusmeetodil, kulutades sealjuures palju raha, aega ja energiat, ning teinud vigu, mida oleks saanud ära hoida?

Kool annab edasi palju olulist, kuid on terve hulk igapäevaeluks kriitilisi teadmisi, mille kohta koolist infot ei saa.

Tihti jõutakse nende teemade õppimiseni alles siis, kui on liiga hilja ja käes mingi kriis: raske haigus, valus lahkuminek, töökoha kaotus, läbipõlemine, isikliku või ettevõtte pankroti läbielamine, suurem finantskaotus vms.

Samas võib ühe eluvaldkonna arendamine mõjutada positiivselt kogu sinu elu.

Selle raamatu eesmärk on anda sulle erinevates eluvaldkondades selged ja kohe rakendatavad sammud, elamaks just seda elu, mis sind õnnelikuks teeb.

Siin raamatus on koos parimad teadmised üle maailma edu saavutanud inimestelt ja need on kohandatud Eesti oludele.

Kui soovid lõpetada oma elus paigalseisu, elada täiel rinnal ja nautida seda, mida teed, saavutada kindlustunde ja usu endasse ning rakendada ellu konkreetsed sammud, mis sind järjekindlalt tulemusteni viivad, siis on see raamat sulle.

Mis on need 12 asja, mida koolis ei õpetatud?

Kutsumus/kirg

Igal inimesel on mingi eriline anne, milles ta on maailma parim. Leiad praktilisi nõuandeid ja harjutusi, mille abil sina oma ande üles leida saad.

Eesmärgid

Nõuanded, kuidas jõuad oma suurte ja väikeste eesmärkideni protsessi nautides, ilma et peaksid vere ninast välja punnitama.

Produktiivsus

Kuidas jõuda vähema ajaga rohkem ning samal ajal vabastada enda jaoks aega, mida täiel rinnal nautida.

Ettevõtlus

Kuidas muuta oma kutsumus ja kirg sissetulekuks, ilma et peaksid 24/7 rabama.

Suhted

Sinu eraellu võib tuua tähelepanuväärseid muutusi see, kui mõistad, kui erinevad tegelikult mees ja naine oma arusaamadelt ja käitumismustritelt on.

Energia

Selles peatükis leiad nõuandeid, et sul oleks märkimisväärselt rohkem energiat, sa püsiksid terve ilma rohtude ja arstideta ning saavutaksid oma ideaalse kehakaalu.

Mõju

Kuidas panna teised tahtma sinu ideede ja mõtetega kaasa tulla ning kuidas ennast müüa ja turundada.

Juhtimine

Mida tähendab olla tõeline liider, ilma et peaksid selleks omama juhi ametikohta.

Finantsid ja investeerimine

Sinu jaoks muutub kõik, kui su tegevuste valik ei sõltu enam sellest, kas ja kui palju sa tasustatud saad, vaid sellest, mis loob ühiskonna jaoks kõige rohkem väärtust ning samal ajal sind õnnelikuks teeb.

Eneseväljendus

Leiad nõuandeid, kuidas saada üle suurest lavahirmust ning anda oma olulist sõnumit edasi ennast selgelt väljendades ja seda tegevust nautides.

Spirituaalsus

Kuidas saavutada sisemine rahulolu ükskõik kui raskes seisus sa oled või missugusesse olukorda satud.

Motivatsioon

Kuidas ennast hoolimata välistest teguritest seesmiselt käimas hoida.

Raamatu autorist

Roland Tokko

Edu Akadeemia üks asutajatest

Roland Tokko näol on tegemist ühe keskmise eesti noormehega, kes ei teadnud, mida ta oma elus soovib ja kelleks ta tahab saada. Ta ei teadnud, mis on tema kutsumus ja tõelised anded. Ta ei julgenud väljendada ennast rohkem kui kolme inimese ees ega alustada vestlust võõrastega.

Ta oli pealtnäha rahulik ja rõõmus, kuid oma sisemuses ei olnud ta iseendaga rahul ja arvas, et ei ole piisavalt hea.

Roland on pühendanud viimased 10 aastat enda isiklikule arengule ja teinud kardinaalseid muutusi igas eluvaldkonnas.

Tänu sellele elab Roland täna just sellist elu, nagu ta on ise valinud ja mis teda kõige õnnelikumaks teeb. Ühtlasi aitab ta seda teha ka teistel inimestel, tuues välja nende tegelikku potentsiaali.

Ta on laulja / laulukirjutaja, autor, koolitaja ja suure missiooniga ettevõtja, kes püüab igal sammul luua võimalikult paljudele inimestele väärtust ja inspireerida neid elama just seda elu, mis neid kõige õnnelikumaks teeb.

“Kirjutasin selle raamatu selleks, et sina valesid otsuseid tegema ei peaks. Eesmärk on rääkida sinu teekonnast: kuidas jõuda praegusest seisust sinna, kus sa tahad olla, mistahes selles raamatus kirjeldatud eluvaldkonnas.

Käsitlen kahtteist teemat, mida koolis ei õpetata, kuid milleta reaalses elus hakkama ei saa. Toon sinuni maailmakuulsate koolitajate ja inimeste kogemused, kes on oma alal suurt edu saavutanud. Need teadmised on miljonite inimeste elu üle kogu maailma paremaks muutnud, sealhulgas ka minu oma. Paljud nõuanded, mida raamatupoodides leida võib, on Ameerika või mõne muu riigi kesksed. Selles raamatus siin olen aga välja toonud selle, kuidas neid teadmisi Eestis ellu rakendada. Räägin asjadest nii, nagu need reaalses elus on. Nii headest kui ka halbadest. Kui arendad neid valdkondi, millest siin raamatus juttu tuleb, ja mõistad, kuidas maailm tegelikult toimib, on sul võimalik saavutada enneolematu vabadus ja sõltumatus; saad tegeleda südamelähedaste asjadega ja nautida elu; olla õnnelik hoolimata sellest, mis väljakutseid elu sulle pakub. Sa võid täita oma unistusi: minna näiteks ümbermaailmareisile, panustada aega ja raha heategevusse, veeta palju aega pere ja sõpradega, selle asemel, et sõltuda kellestki, kes ütleb sulle, millal ja mida sa tegema pead, kui palju sa väärt oled ja millal sa võid puhkusele minna. Need teadmised aitavad parandada nii sinu suhteid, tervist, finantsseisu kui kõiki muid eluvaldkondi.”

Tuntud eestlased raamatust:

Peep Vain

raamatu „Kõige tähtsam küsimus“ autor

„Roland on ambitsioonikalt lähenenud laiale spektrile elus tähtsatele teemadele ning seejuures suutnud iga teema juures destilleerida olulisi tarkuseteri. Usun, et selle raamatu lugemine tekitab lugejas tahet oma elu mõnda valdkonda uuele tasemele upitada ning nii enda elukvaliteeti tervikuna parandada.“


Ott Kiivikas

Ott Kiivikase Koolitused oü asutaja (otikoolitused.ee)

“Roland on oma raamatus tõstatanud ühe väga huvitava probleemi, milleks on kooliharidus ja seal õpitu kohandamine tavaellu. Nagu elu on näidanud, erineb see sellest, mida me praktilises elus tegelikult heaks toimetulemiseks vajame.

Vaatamata sellele, et Roland tsiteerib paljuski oma eelkäijate ja mentorite, kelleks on ärimaailmas tuntud nimed, nagu Robert Kiyosaki, Anthony Robbins ja Eric Edmeades, muudab minu jaoks selle raamatu väärtuslikuks just Rolandi enda tee ja kogemused, mida ta lugejatega jagab.

Stardipositsioon oli tal sama, nagu igal teisel eestlasel, kuid tänu eneseharimisele ja kohtumisele õigete inimestega, on ta liikunud ja arendanud ennast sinna kuhu paljud sooviksid pürgida.”

See on väärt lugemine!


Jaak Roosaar

“Rikkaks saamise õpik” autor

“See raamat on tõeline vägitükk – ühte lihtsalt loetavasse raamatusse on kokku kogutud kõik see elutarkus, mille omandamiseks kulub keskmisel koolilõpetajal aastakümneid. Raamatus on väga heas tasakaalus oma ala parimate mõtted ja Rolandi enda kogemused. Ainuke negatiivne emotsioon seda raamatut lugedes on väike kadeduseuss – miks ei oleks võinud ma nii head raamatut ise kirjutada???”

Tagasiside teistelt raamatu lugejatelt

Suurim idee on ikka see, et tuleb ka eesmärkides hoida prioriteet ja tegeleda ühe teemaga rohkem keskndunult mingi aeg (pool aastat) ja teised valdkonnad tulevad ka mingil määral kaasa. Ehk siis juhtimisoskuste arendamisega pean ma tegelema ning pean selle väga teadlikult võtma fookusesse. Lisaks iga alateemaga sain väikseid mõtteid, mida rakendada, näiteks suhetes meeldis mulle mõte, et ära võta midagi iseenesest mõistetavalt, toitumise juures veerikkad toidud (ise tegelen ka nahaprobleemidega juba aasta ning samamoodi olen teinud mitmeid otsuseid, et see mul paremaks läheks). Produktiivsuses sain aru, et sotsiaalmeedia on mul üks harjumusi, mille pean ka saama parema kontrolli alla jne. Ehk mõtteid ja ideid on palju. – Elina Vilja


Ma olen palju targem, julgem ja teen arukamaid otsuseid nii tulevikutöös kui koolis. – Ivo RätsepVäga kaasahaarav raamat. Sain teada, et olen õigel teel. Elada tuleb täiel rinnal juba täna. – Triin Tõnne


Andis suure motivatsioonilaengu tegutsemiseks. Täielik öökapi Piibel! – Kristi


Roland on teinud väga hea kokkuvõtte kõigest olulisest eduka inimese elus. Raamat on hea algajale kui ka kogenud lugejale olulise meeldetuletuseks. – Kaspar Sari


Sain igast 12-st punktist/peatükist nippe, mida hakata rakendama või meeles pidama, et minu elu muutuks veel paremaks. Kõige rohkem jäi mind kummitama mõte, et luba vähem ja anna rohkem. See on väga lihtne põhimõte, mis võib muuta aga sinu elu kardinaalselt.
Raamat on täis lihtsaid ja juba tegelikult olemasolevaid põhimõtteid, aga neid tuleb aeg-ajalt üle lugeda ning meelde tuletada. Teen enda jaoks kindlasti seina peale ka nö meeldetuletuslehe, et rakendamiseks vajalikud mõtted oleksid koguaeg silma all. – Kati Soonvald


See andis mulle tohutult inspiratsiooni oma elus muudatuste sisse viimiseks, avas mu silmad ja pani mu mõistma, et ma suudan enamat. – Kelli Kuldvee


Tegin omale igast peatükist kokkuvõtted vihikusse, mida uuesti läbi töötlen. Enim kõnetas mind praegu energia, toitumine ja liikumine on mul praegu fookuses. Enim nalja tekitas minus peatükk, kus oli näiteid mehe ja naise erinevustest. Nt kui naine kohe ei taha murest rääkima, siis võiks mees ikka edasi küsida jne (no täpselt nii ongi ja see kõik tuli nii tuttav ette). Väga puudutas ka koolisüsteem, tõesti on see ajale jalgu jäänud ja oma lapsi tavakooli panna ei tahakski. Lisaks oli finantsteemad minu jaoks huvitavad, püüdlen ka ise vabaduse poole nüüdseks 2a, algus seegi. See, et tegutseda tuleks tahtest, mitte vaid rahale mõeldes, oli hästi öeldud. Meeldis ka erinevaid harjutusi jooksvalt teha (keda heas mõttes kadestan, mida mulle teha meeldib jne..). Sain ka häid raamatusoovitusi. Üleüldse üks parimatest raamatutest, mida lugenud olen, praktiline, lihtne lugeda ja eluline. Kahju, et kooli ajal silmad ei avanenud ja absoluutselt suurt pilti ei näinud. – Kai

Osta!

1 raamat

Ostuga saad raamatu "12 asja, mida koolis ei õpetatud, aga kõik peaksid teadma"

19,90 

Kogus:

Kokku: 19,90 

Raamat "12 things not taught..."

Ostuga saad ingliskeelse raamatu "12 asja, mida koolis ei õpetatud, aga kõik peaksid teadma"

Original price was: 10,00 €.Current price is: 5,00 €.

Kogus:

Kokku: Original price was: 10,00 €.Current price is: 5,00 €.