fbpx

Raamat “Sõltumatu” MJ DeMarco

Sõltumatu
MJ DeMarco

Mis siis, kui elu mõte ei olegi elu lõpuni arvete maksmises ja nädalavahetuste nimel töötamises?

Ajast, kui oled olnud piisavalt vana, et istuda kuulekalt klassiruumis, on sind kultuuriliselt kasvatatud teisi teenindama, teadmatult orjastatud süsteemi, milles reegleid ei vaidlustata, traditsioone järgitakse vastuvaidlematult ja unistused jäävad vaid unistusteks. Selle tulemusena on sinu elu kaaperdatud ning mattunud võlgadesse, meeleheitesse ja sõltuvusse. Rõõm kaob. Unistused surevad. Ainsaks lohutusauhinnaks jäävad auto ja nädalavahetused.

Võta tagasi see, mis sulle kuulub, ja vii oma elus läbi revolutsioon, võta oma elu tagasi ja saavuta vabadus läbi ETTEVÕTLUSE. Paradigma muutus? Mida kuradit, paradigma ei vaja mingit muudatust – see tuleb oma elust kõige täiega välja visata.

SÕLTUMATU näitab sulle, kuidas saad oma unistuste tapjaskripti ümber kirjutada. Õpi, kuidas loobuda töökohast, lehvitada pankadele hüvastijätuks ning põgeneda sellelt hullumeelselt turult, kus sa vahetad oma elu lubaduste vastu – lubaduste vastu palgast ja pensionist. Saa juba täna SÕLTUMATUKS ja juhi ise oma elu, selle asemel et lasta elul sind juhtida.

LUGEJA TAGASISIDE
„Põhimõtteliselt võib öelda, et kui “Sõltumatu” riiulis olemas on, siis võib kõik ülejäänud raamatud ära visata :). Kaasa arvatud kõik Kiyosaki teosed jne! “Sõltumatu” on puhas kuld!“
– Tiit Tähnas –

Saada küsimus

    Vastame 24 tunni jooksul.

    Internet Explorer Icon

    NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.