fbpx

Raamat “Kasum esimesena” Mike Michalowicz

„Kasum esimesena”
Mike Michalowicz

Muuda oma ettevõte raha neelavast koletisest rahamasinaks

Kuidas su elu muutuks, kui sinu ettevõttel oleks kasum garanteeritud?

Esitasin endale selle küsimuse pärast veel ühe aasta möödumist oma ettevõttes, mis toimis stressis laekumisest laekumiseni. Olen veendunud, et ettevõtlusstressi (ja isegi depressiooni) suurimaks allikaks on rahavarude puudumine.

Lõin kasum esimesena süsteemi enda finantsvõitluste likvideerimiseks. Seda süsteemi on rakendanud juba üle 175 000 ettevõtte kogu maailmas.

Meetod on lihtne. Iga kord, kui müügi eest laekub raha, võtad sellest ettemääratud protsendi kasumiks. Muidugi käib asja juurde veel paar sammu. Kuid isegi esimese lihtsa sammuga, kui võtad kõigepealt oma kasumi, muutud püsivalt kasumlikuks.

Kasum ei ole sündmus. Kasum on harjumus. See raamat näitab sulle täpselt, kuidas seda teha.

Sellest raamatust õpid

 • Uut valemit Müügitulu – Kasum = Kulud, mis põhineb käitusmispsühholoogial, selle asemel et edasi kasutada traditsioonilist raamatupidamisvalemit Müügitulu – Kulud = Kasum, mis on vastuolus inimese käitumisega ja on müüt, mis viib Sind katkematusse tsüklisse, kus müüakse üha rohkem, kuid teenitakse samas üha vähem kasumit.
 • Nelja põhimõtet, mille järgimine suudab lihtsustada raamatupidamist ja muuta kasumliku ettevõtte juhtimise palju lihtsamaks, vaadates lihtsalt pangakontode seise.
 • Kasumi esimesena võtmine motiveerib kokkuhoidlikkust ja inspireerib tööstusharu muutvat innovatsiooni.
 • Väike pidevalt kasumlik ettevõte võib olla palju väärtuslikum kui suur ettevõte, mis võitleb ellu jäämise nimel.
 • Ettevõtetel, mis saavutavad varase ja püsiva kasumlikkuse, on paremad šansid pikaajalise kolossaalse kasvu saavutamiseks.
 • Lisaks aitab Mike sul kümnete juhtumiuuringute, samm-sammult nõustamise ja huumorimeelega enda ettevõtte finantstervist muuta, jäädavalt.

Tagasiside

„Kui oled ettevõtja, siis see on nr 1 raamat, mida lugema peaksid! Kõik mu äriliste arusaamade maailm sai pea peale keeratud, mis puudutab kasumi saavutamist oma ettevõtte kontol. Tunnen end nii hästi ja uhkelt, et olen tänu sellele raamatule elus esimest korda olukorras, kus saan ettevõtte konto pealt endale vajadusel kasumit maksta.“
– Helen Lauter –

„Kasum esimesena süsteemi kasutades kasvatasime oma ettevõtte käibe aastaga kolmekordseks, miljoni euroni ning tõstsime ka kasumit kolm korda.
Kasum esimesena võib tunduda liiga lihtne süsteem, kuid selles peitubki selle võlu ja efektiivsus.“
– Ott Kraut –

AUTORIST
Mike Michalowicz on enne 35-aastaseks saamist rajanud ja maha müünud kaks mitme miljoni dollari ettevõtet ning on raamatupidajatele ja coach´idele, kes õpetavad kasum esimesena süsteemi meetodeid, mõeldud organisatsiooni Profit First Professionals kaasasutaja. Tänaseks on ta uuesti kahe mitme miljoni dollari väärtusega ettevõtte omanik ning neis testib ta enda ideid enne raamatute avaldamist. Ta on endine The Wall Street Journali kolumnist, populaarne esineja ning ta on jaganud oma ettevõtluse alaseid teadmisi üritustel nagu TEDx, creativeLIVE, INCmty ja mujal. Tema artiklid on ilmunud väljaannetes Entrepreneur, Open Forum ja Harvard Business Review.

Saada küsimus

  Vastame 24 tunni jooksul.

  Internet Explorer Icon

  NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.