fbpx

Müügi meistriklass

MÜÜGI MEISTRIKLASS
Kuidas müüa nii, et inimesed tahavad osta!

Esmakordselt toimub Eestis avalik müügi meistriklass, mis on suunatud koolitajatele ja coach´idele. Selle peamine eesmärk on aidata sul suurema kergusega müüa oma tooteid ja teenuseid kõrgema hinnaga ja teha seda nii, et inimesed tahavad osta.

Kas oled tüdinenud pidevalt uute maksvate klientide otsimisest või su olemasolevad kliendid ei too sulle soovitud sissetulekut? 

Enamik koolitusvaldkonna tegijaid teeb liiga palju tööd, liiga väikese tasu eest.

Soovid läbi koolituste, coaching´u, mentorluse aidata inimesi ja muuta maailma paremaks ning samal ajal saada piisavalt suurt sissetulekut, et tunda ennast väärtustatuna ja nautida rohkem vabadust?

Siis see müügi meistriklass on sulle!

Millega sa sellelt praktiliselt müügikoolituselt lahkud?

Anname sulle toimiva müügiraamistiku ja sinu ülesanne on täita lüngad! Täidame need koolituse käigus koos samm sammult ja sa kõnnid koolituselt minema konkreetse struktuuri ja kirja pandud plaaniga, kuidas ühte oma koolitustoodet või -teenust kõrge(ma) hinnaga müüa. 

See koolitus võib heas mõttes su senise koolitaja või coach´i karjääri pea peale pöörata või uuele tasemele viia ja näidata, et sul on võimalik oluliselt väiksema arvu klientidega saada senisest oluliselt suuremat sissetulekut. 

See omakorda võimaldab sul nautida rohkem vabadust ning tunda veelgi suuremat rõõmu tööst klientidega, kelle puhul tunned, et nad väärtustavad sinu aega ning on oluliselt rohkem pühendunud. 

“Kuidas saada koolitaja või coach´ina stabiilset püsisissetulekut?”
Live veebikursus 21.-28. august
Väärtus: 297 €

“Kuidas luua ja müüa koolitustootena mastermind’i?”
Veebiseminari salvestus
Väärtus: 199 €

Ettevõtja, investor, coach ettevõtjatest emadele, kolme väikelapse ema ja Inspire Moms to Lead Academy asutaja, kes on nullist aastaga suutnud üles ehitada 75 000-eurose käibega coachingu äri ja seda keskmiselt kõigest 15 tunniga nädalas.

Varasemalt on Annika üles ehitanud rahvusvahelise müügiorganisatsiooni, mis suutis 3 kuuga teha käivet üle miljoni dollari.

Annika on teinud enam, kui 30 000 müügikontakti ja üle 10 000 müügipresentatsiooni Euroopas ja Põhja-Ameerikas. 

2012 aastal saavutas ta 1. koha ligi 2000 müügiesindaja seas USA vanimas otsemüügiettevõttes Southwestern Advantage.

Sellel meistriklassil jagab Annika seda, kuidas müüa kõrgema hinnaga üks ühele suunatud tooteid ja teenuseid.  

On üks Edu Akadeemia asutajatest ja viimase 11 aasta jooksul müünud miljonite eurode väärtuses kõikvõimalikke koolitus- ja infotooteid (raamatutest kõrge hinnaga mastermind´ideni)

Roland on olnud eestvedaja ning ise teinud, kaasa löönud ja nõustanud tegijaid kümnetes ja kümnetes 5- või 6-kohalise käibega koolitusvaldkonna toodete ja teenuste turuletoomises. Nendest suurim on koos rahvusvahelise koolitaja Eric Edmeades’iga 7 päevaga tehtud 250 000 dollari suurune mastermind´i lansseerimine.


Sellel meistriklassil jagab Roland eelkõige just seda, kuidas müüa kõrgema hinnaga grupile suunatud tooteid ja teenuseid.

Annika tugi müügi- ja turunduse osas on olnud hindamatu väärtusega. Ta oskab müügi teha selgeks igaühele, selgitades põhimõtteid ja olulisi aspekte nii lihtsalt ja loogiliselt. Lisaks kõigele muule on andnud koostöö Annikaga nii suure enesekindluse kasvu, mis julgustas mind lõpuks välja tooma elu esimest programmi naistele 20-40 korda kallima hinnaga minu varasematest tehtud koolitustest.
Mariliis Lukk
coach, veebiäri turundus- ja mõtteviisi mentor


Annika toob oma tagasihoidliku ja malbe olemusega lihtsad müügiteadmised nende inimesteni, kes ennast üldse müügiinimesena ei näe. Tekib teadmine, et eesmärk ei ole millegi hooga maha müümine, vaid olla oma empaatia, kuulamisoskuse ja professionaalsusega kliendile abiks, et ta saaks teha enda jaoks parima ostuotsuse.
Kaido Kubri
isiksusetüüpide ekspert ja treener


Aitäh, Annika, selle imelise müügikoolituse eest! Väga asjakohane ja informatiivne. Kindlasti väga kasulik ja vajalik. Suurepärased näited.
Meelika Eensoo
juuksurisalongi Melli Stuudio omanik


Ma olin pikalt mõelnud, et ma tahan coachingu pakettide hinda tõsta, kuid lükkasin seda aina edasi. Käisin Rolandiga üks õhtu söömas ja see lõppes sellega, et müüsin järgmise coachingu paketi 40% kallima hinnaga – sellega, mis see tegelikult väärt on.
Helle Tõnts
tervisearengutreener


Iga spetsialist võib olla tegija omas valdkonnas, kuid oskus oma tooteid ja teenuseid müüa ning turundada ei ole just igaühel kaasasündinud omadused. Annika särav ja energiline olemus ning pikaaegne kogemus ja teadmised müügist tekitasid ka minus soovi tema oskustest osa saada. Annika müügicoachingud olid inspireerivad ja silmiavavad. Sain nii hulganisti ideid ja mõtteid, kuidas oma teenuseid paremini presenteerida ja turundada aga ka soovitusi, mismoodi oma sihtgruppi paremini määratleda ja kuidas teda kõnetada. Samas oli hea spetsialistiga oma kõik hullud ideed läbi käia ja saada kinnitust kohtades, kus seda väga vajasin.
Janika Koch-Mäe
personaaltreener ja toitumisnõustaja; sinutreener.ee online-treeningute platvormi looja

Kui sa ei tunne päeva jooksul, et suudad koolituse käigus saadud teadmiste tulemusel osalustasu vähemalt 10-kordselt tagasi saada, siis anna meile sellest koolituse ajal teada ja saad raha tagasi.

Saada küsimus

    Vastame 24 tunni jooksul.

    Internet Explorer Icon

    NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.