fbpx

Edu Akadeemia 10

EDU AKADEEMIA SUUR JUUBELISÜNDMUS “ELURÕÕMSALT EDUNI”

Läbi tähendusrikka elu erakordsete tulemusteni

Kas tead, kuidas jõuda kõigis eluvaldkondades soovitud tulemusteni? Ja samal ajal seda teekonda nautida ning igast päevast võimalikult palju rõõmu tunda?

Suur osa inimesi jõuab üheni, ohverdades teise. Punnitades ninast vere välja, et suurt raha kokku ajada, samal ajal tervis ja suhted kannatavad ning elurõõmu napib.

Teised elavad ainult elurõõmu nimel, kuid kui reaalsus kohale jõuab ja nad avastavad, et raha pole piisavalt või saavutatud tulemused on selgelt lati alt läbijooksmine, siis tekib sisemine tühjus, hirm või hullemal juhul liigsest muretsemisest tõsised vaimse tervise probleemid.

Kuidas teha nii, et saada mõlemat? Edu ja elurõõmu!?

Kuidas elada nii, et sa ei aja tulemusi taga, vaid need on kaasnevad elurõõmsa ja tähendusrikka elu elamisega?

See on võimalik ja seda tõestab sulle Edu Akadeemia juubeliüritus “Elurõõmsalt eduni”, kuhu tulevad külalised, kes on selle elavad näited.
Lisaks on nad Edu Akadeemia esimese 10 aasta jooksul kõige rohkem inimeste elusid positiivselt mõjutanud!

SEE ÜRITUS ON SULLE, KUI…

Sa ei soovi leppida keskpärasega, vaid soovid tõsta oma standardeid ja jõuda enda tegeliku potentsiaalini – eluni, milleks sa tegelikult oled võimeline.

SEE ÜRITUS EI OLE SULLE, KUI…

Lepid keskpärasega ja oled valmis elama alla oma võimete ning leppima eluga, mis sulle rõõmu ja sügavat sisemist rahulolu ei paku.

Lavale astuvad 10 aasta olulisemad esinejad

Inga Lunge

näitleja, autor ja hinnatud koolitaja

Peep Vain

koolitaja, investor, raamatute autor

Rita Rätsepp

psühholoog, koolitaja ja vabakutseline näitleja

Harald Lepisk

inspiratsioonikoolitaja, ettevõtja, autor

Asel Sydykova

transformatsioonikoolitaja ja maailmaklassi coach

ÜRITUSE AJAKAVA

11.00-17.00 juubeliürituse inspiratsiooni seminar meie 10 aasta kõige olulisemate esinejatega.

18.00-21.00 VIP vastuvõtt, kuhu on oodatud VIP piletiga osalejad, esinejad ja kutsetega külalised. Eraldi programm, snäkid ja networking, mis on juba eraldi väga suur väärtus, teades, kes sinna juba tulemas on.


Saada küsimus

    Vastame 24 tunni jooksul.

    Internet Explorer Icon

    NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.