fbpx

Unleash the Power Within

20.-23. juuli 2023 Resorts World Arena Birmingham

Meil on hea meel kutsuda sind Birminghamis toimuvale 4päevasele Unleash the Power Within koolitusele, mis keskendub sellele, et tuua välja jõud ja võimekus, mis sinu sees juba olemas on. Lõpeta ootamine. Rakenda need tööle ja esita endale väljakutse elada oma kujundatud elu – keskkonna, ühiskonna ja teiste inimeste ettekirjutustest hoolimata.

Jõuad selgusele, mida sa elult tõeliselt tahad. Ületad oma suurimad takistused, mis sind seni tagasi on hoidnud. Vabastad selleks enese sees olevad vajalikud ressursid. Kõnnid hõõguvatel sütel!

Ja avastad, et sa SAAD muuta oma elu igaveseks ja elada iseenda reeglite järgi.

Üritus on inglise keeles!

Koolitusel õpid
* seljatama hirmud, mis sind tagasi hoiavad (ka alateadlikud);
* looma oma ellu impulsi, mis aitab rasked asjad muuta lihtsaks;
* arendama välja uusi jõulisi harjumusi, mille tulemusel saavutad maksimaalse energia, optimaalse tervise ja erakordse elujõu;
* rakendama läbikukkumiskindlat süsteemi, mida järgid pikaajaliselt, eriti kui nõudmised, segavad faktorid ja frustratsioon su fookust kõigutada tahavad;
* lõikama kasu rikkuse loomise võtmestrateegiatest, hoolimata majandusest ja muudest välistest jõududest.

Mis täpselt toimub?

1. päev 10.00-00.00
Muuda oma hirm tugevuseks: sütelkõnd
Kujutle, et hirm ei mõjuta sind enam. Mida sa teeksid? Mida muudaksid, annaksid, saavutaksid? Need, kes on elus edukad, jagavad ühte olulist omadust: nad suudavad oma hirmud ja piiravad uskumused panna enda kasuks tööle.
Õpid, kuidas saada vabaks hirmudest, mis sind tagasi hoiavad. Kõndides üle põletavate süte (see on kõigile vabatahtlik), mis tundub võimatu, mõistad, et kõik hirmud on ületatavad.

2. päev 10.00-23.00
Muuda oma unistused reaalsuseks
Selguses on jõud. Teisel päeval õpid aru saama, mida sa tõeliselt tahad. Teed otsused ja plaani, kuidas oma unistusteni jõuda. Avastad 3 sammu, kuidas muuta oma elus ükskõik mida. Paned paika selged eesmärgid: karjääris, finantsides, tervises ja suhetes.
Õpid kasutama võimsat abivahendit, mis aitab kõigiga luua lähedasi suhteid ja mõistmist, olgu see vanema, partneri, töökaaslase või sõbrana.

3. päev 9.00-23.00
Tee oma elus suur läbimurre
Nüüd, kui oled hirmud seljatanud ja selgeks mõelnud oma tõelised soovid ning teinud selge plaani, kuidas need saavutada, on veel vaid üks asi, mis hoiab sind tagasi. Need on sisemised konfliktid, mis tulenevad uskumustest.
Koged suuri muutusi, kui teed läbi protsessi, mille käigus piiravad uskumused asendatakse positiivsete ja edasiviivatega.

4. päev 10.00-19.00
Saad teada, kui oluline on energia
Mis on kõige olulisem faktor kvaliteetselt elamiseks? Vastus on energia. Tervis on kõige tähtsam, kuid kahjuks jätame selle tihti unarusse. Kui viid oma elu uuele tasandile, siis on oluline elada tervislikult ja omada suuri energiavarusid.
Õpid, kuidas õigesti toituda ja oma immuunsüsteemi mõjutada. Võta vastu Tony 10päevane väljakutse, mille jooksul õpida elama tervislikult ja tunned meeletut energiat.

Esinejad

Anthony Robbins
nr 1 New York Timesi bestseller, ettevõtja ja maailma nr 1 elu ja äri strateeg
45 aasta jooksul on Tony Robbins oma audioprogrammide, harivate videote ja füüsiliste koolitustega mõjutanud enam kui 50 miljoni inimese elusid enam kui 100 riigist. Ta on seotud enam kui 100 ettevõttega, mille kogukäive ületab aastas 7 biljonit dollarit. Ta on saanud tiitli “Top 50 Business Intellectuals in the World”.

Joseph MCClendon III
koolitaja, doktor
Joseph on neuropsühholoogia doktor ja oma ala nõutuim Ultimate Performance spetsialist.
Tema unikaalne koolitus- ja coaching´u bränd Tell, Show, Do loob inimestele suuri muutusi, mis paneb inimesed efektiivsemalt tegutsema ning isiklikes ja ettevõtluseesmärkides kiiremini kaugemale minema.

Saada küsimus

    Vastame 24 tunni jooksul.

    Internet Explorer Icon

    NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.