fbpx

“SINU PARIM AASTA” 2-osaline veebiseminar

“SINU PARIM AASTA” 2-osaline veebiseminar

Veebiseminari osad baseeruvad kahe rohkem kui 10 000€ väärt koolituse põhjal.

Esimene veebiseminar on eestlastele ka varem korduvalt erakordseid tulemusi toonud Eric Edmeades’i AZAYA (koolituse väärtus üle 6000 euro) põhjal. AZAYA tähendab inglise keeles intention ehk eesti keeles kavatsus. See on 7-päevane eluplaneerimise koolitus. 

“The biggest secret to living an exceptional life is to make the decision that you want to. And to then take powerful steps in that direction.”

AZAYA protsess aitab sul seada paika tugevad kavatsused, saavutamaks enda soovitud elu – just sellise, nagu usud end väärivat. Selle käigus hindad oma praeguseid uskumusi, väärtusi ja harjumusi ning viid seejärel läbi pikaajalised muudatused, mis suunavad sind unistuste elu poole.

Teine veebiseminar on maailma nr 1 tulemuste coach’Anthony Robbinsi Date With Destiny (koolituse väärtus üle 4000 euro). Seda on nimetatud Robbinsi kõige paremaks koolituseks ja sellest on tehtud ka dokumentaalfilm “I’m not Your Guru”, mida võimalik Netflixist vaadata. 

Tegemist on intensiivse 6 päeva kestva koolitusega.

Tony on öelnud, et hetked, mil teed otsuse, kujundavad sinu saatuse. Otsusta siis, et vormid oma saatuse ise – leiad oma elu eesmärgi ja saad teada, mis sind tõeliselt motiveerib. Kohanda oma väärtused vastavaks ja hakka elama elu, millest unistad.

Edu Akadeemia üks asutajatest ja raamatu “12 asja, mida koolis ei õpetatud” autor Roland Tokko osales nendel kahel koolitusel ja annab sulle edasi sealt saadud parimad protsessid ja õppetunnid. 

Veebiseminarid on salvestatud ja pikkus on mõlemal 2 tundi.

Veebiseminarid on eesti keeles!

Esimene veebiseminar keskendub AZAYA koolituse materjalile.
Väike ülevaade sisust:

Protsess, kuidas järgmist aastat planeerida nii, et see aitab kaasa sinu soovitud elu loomisele pikaajaliselt ja kõigis olulisemates eluvaldkondades – seda saad kasutada ka järgmistel aastatel. Ainuüksi see protsess on juba väärt osalemist.
Kuidas määratleda võtmestrateegiad, mis mõjutavad su elu mitmes valdkonnas.
Kuidas muuta takistavad harjumused sind toetavateks.
Mis on 6 peamist inimvajadust ja kuidas neid oma igapäevaelus kasutada saad. Kuidas panna need teadlikult toetama su soovitud elu loomist.
Lisaks mitmeid muid väärt teadmisi, küsimusi ja harjutusi.

Teine veebiseminar keskendub Date With Destiny koolituse materjalile. Väike ülevaade sisust:

Kuidas kaardistada ennast takistavad uskumused ja väärtused ning muuta need oma soovitud elu toetavaks.
3 viga nii meeste kui ka naiste poolt, mis on enamike suhete lõppemise peamised põhjused.
Kuidas luua endale peamine küsimus, mis sind igapäevaselt toetab, õnnelikumaks teeb ja soovitud tulemustele lähemale aitab.
Kuidas anda uus ja toetav tähendus negatiivsetele kogemustele oma elus.
Kuidas liikuda soovitud tulemuste poole ja samal ajal nautida protsessi.
Lisaks mitmeid muid väärt teadmisi, küsimusi ja harjutusi.

Esineja

Roland Tokko

Edu Akadeemia üks asutajatest

Roland Tokko näol on tegemist ühe keskmise eesti noormehega, kes ei teadnud, mida ta oma elus soovib ja kelleks ta tahab saada. Ta ei teadnud, mis on tema kutsumus ja tõelised anded. Ta ei julgenud väljendada ennast rohkem kui kolme inimese ees ega alustada vestlust võõrastega.

Ta oli pealtnäha rahulik ja rõõmus, kuid oma sisemuses ei olnud ta iseendaga rahul ja arvas, et ei ole piisavalt hea.

Roland on pühendanud viimased 10 aastat enda isiklikule arengule ja teinud kardinaalseid muutusi igas eluvaldkonnas.

Tänu sellele elab Roland täna just sellist elu, nagu ta on ise valinud ja mis teda kõige õnnelikumaks teeb. Ühtlasi aitab ta seda teha ka teistel inimestel, tuues välja nende tegelikku potentsiaali.

Ta on laulja / laulukirjutaja, autor, koolitaja ja suure missiooniga ettevõtja, kes püüab igal sammul luua võimalikult paljudele inimestele väärtust ja inspireerida neid elama just seda elu, mis neid kõige õnnelikumaks teeb.

Roland osales just värskelt AZAYA ja Date With Destiny 2018. aasta koolitustel.

Värsked emotsioonid AZAYA ja Date With Destiny koolitustelt…

Saada küsimus

    Vastame 24 tunni jooksul.

    Internet Explorer Icon

    NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.