fbpx

Raamat “Uus algus” Inga Lunge ja Roland Tokko

„Uus algus”
Inga Lunge ja Roland Tokko

Raamat „Uus algus“ on sinu teejuht ja inspiratsiooniallikas, et saada selgust, milliseid uusi algusi sa päriselt soovid ellu viia; ning julgust ja praktilisi teadmisi, et seda teha.

Oma elu viimastel päevadel küsid sa endalt ühe küsimuse: kas ma tegin kõik võimaliku sellega, mis mulle kaasa on antud? Ja sa tahad, et vastus on „jah“.
Anna endale võimalus just selline elu luua!

Raamat selgitab lahti 5 praktilist sammu sinu uue alguse loomiseks.

 1. Selguse loomine: mida ja miks sa päriselt soovid.
 2. Mittetoetavast lahti laskmine: kuidas ületada takistusi ja astuda välja mugavustsoonist.
 3. Otsustamine, millele soovid pühenduda: kuidas lõpetada oluliste asjade edasilükkamine ja teha enesekindlalt esimesed sammud.
 4. Uute oskuste arendamine: mida pead oskama ja kes saaks sind selles aidata.
 5. Edusammude tähistamine ja protsessi nautimine oma soovitud elu poole liikumisel.

Usalda ennast ja elu ning vii täide oma suurimad soovid!

Raamatu autorid

Inga Lunge on näitleja, autor ja hinnatud koolitaja.
Huvist inimeste ning eelkõige iseenda vastu, on ta õppinud psühholoogiat ja sotsiaalpedagoogikat, lõpetanud ülikooli näitlejaõppes ja täiendanud teadmisi magistrikursusel ning täienduskoolitustel. Täiskasvanute koolitajana on Ingal kogemust pea kümme aastat. Inga näitlejatöödest on publiku suurema tähelepanu pälvinud osatäitmine seriaalis „Pilvede all” ja mitmed teatrirollid. Lisaks on tema sulest ilmunud lasteraamat „Nupukas Nora”, “Minu Karlova”,  toetavaid mõtteid sisaldav „Ma kirjutan Sulle” ning ridamisi laulusõnu.

Roland Tokko on Edu Akadeemia üks asutajatest, koolitaja, autor, laulja ja laulukirjutaja.
Viimase 12 aasta jooksul on Roland madalast enesehinnangust ja tegutsemise hirmust jõudnud seisu, kus ta on korraldanud Eesti läbi aegade suurima koolituse, esinenud rahvusvahelistel lavadel tuhandete inimeste ees ja jaganud lava Jean Claude van Damme, Robin Sharma, Robert Kiyosaki, T. Harv Ekeri, Nick Vujicici ja paljude teistega.

Roland on andnud välja 2 raamatut – „12 asja, mida koolis ei õpetatud, aga mida kõik peaksid teadma” ja „Minu elu kutse”, mida on kokku müüdud ligi 20 000 eksemplari.
Lisaks alustas ta 31-aastaselt nullist laulmisega ning andis 3,5 aastat hiljem välja täispika muusikaalbumi enda kirjutatud lauludega.

Saada küsimus

  Vastame 24 tunni jooksul.

  Internet Explorer Icon

  NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.