fbpx

10 mõtet Eesti parimatelt neile, kes tahavad elada tähendusrikast elu ja ei taha leppida keskmisega

Juba 13. juulil kohtume Paides enam kui 2000 enesearenguhuvilisega, sest toimub järjelt juba neljas enesearengufestival Õnnelik Mina. Eelmisel aastal oli esinejatele antud keskmine hinne lausa 9 kümnest ning tagasiside oli võimas. Eelmisel aastal osalenud ütlesid:

“Esinejad olid valitud nii hästi, et koguaeg pinge keris üles poole. Vahel üritustel kuidagi satuvad kogenematumad esinejad järjest ja siis on kuidagi igav. Teil aga oli väga põnev kõik.”

Kogusime kokku 10 parimat taipamist eelmisest aastast, mis võivad su elu oluliselt muuta.

1. Head mõtted tulevad logeledes. – Jaan Aru

Teadvusta endale, et vahel on vaja vabaks lasta, et head mõtted sinuni tuleks. Leia endale see aeg, tegevus ja koht, kus saad lihtsalt olla ja oma mõtteid vabalt mõlgutada. Logelemine on tähtis!

2. Õpi enda seisundit juhtima. – Maria Baydar

Iga väike otsus, mida teed, mõjutab sinu elu mingit moodi. Õppides neid otsuseid ja valikuid teadlikult juhtima, on sul võimalus jõuda suurepärase elukogemuseni. Sina ise juhid, kuidas sa inimestega käitud, suhtled ja kuidas sa ka endaga räägid.

3. Kõik asjad siin elus saavad alguse meie enda mõtlemisest. – Rita Rätsepp

See, mida sa mõtled, on see mida sa koged. Seepärast peaks olema väga valvas ja jälgima, mida sa mõtled ning kuidas asjadele reageerid, sest kõik, mis su peas toimub, on kogemuste alusepanija.

4. Edukuse valem on strateegiline tegutsemine. – Annika Tell

Pärast 5 aastat kesist raamatumüüki jõudis Annika Tell kohta, kus teenis 1 nädalaga üle 7000$! Kuidas? Strateegilise tegustemisega. Kui soovid saavutada edukust, ei piisa vaid sellest, et kogu aeg tegutsed. Seda tegutsemist peab mõtestama ning väga strateegiliselt planeerima.

5. Julge olla haavatav ja küsida, mida sa tahad. – Tanel Jäppinen

Psühholoogiline intiimsus muudab suhet igal tasandil. Kui partnerid suudavad olla üksteisega haavatavad ning päriselt rääkida, mida nad teiselt osapoolelt ootavad, on suhe jõudnud täiesti teisele tasemele.

Kuula ülejäänud mõtteid videost:


Enesearengufestival 2024 toob kokku inimesed, kes soovivad elada tähendusrikast elu. Ehk teha oma elus võimalikult palju seda, mis ennast ja teisi õnnelikuks teeb.

See päev on täis inspireerivaid ja praktilise sisuga esinemisi, kergeid liikumis- ja olemishetki, võimalust kohtuda sarnaselt mõtlevate inimestega, muusikat, üllatusi ja soovi korral ka tantsu.

Viimased 2 aastat on festival olnud välja müüdud

Ja põhjus on lihtne: 98,5% enesearengufestivalile tagasisidet andnud osalejatest soovitaks seda ka oma sõbrale! Oled tulemas?


Kui soovid leida inspiratsiooni, mõttekaaslasi, uusi ideid ja saada tõuget edasi minekuks, siis see festival on just sinu jaoks! See on võimalus ühendada meeldiv kasulikuga, astuda välja igapäeva rutiinist, saada energiat uutest teadmistest, toredatest inimestest ja lõõgastavast keskkonnast. 

Festivalil on kolm põhiteemat:

  • suhe iseenda ja tervisega,
  • suhe teistega,
  • suhe raha ja karjääriga.

Kui need teemad sind kõnetavad, siis kohtume juba 13. juulil Paides!

“Olin esimest korda ja kogu festivali vaib ja energia oli niii mõnus.”

“Kui mu partner (esimest korda minuga kaasas ja pigem tõrges “selliste asjade” suhtes) täitis ülesandeid ja reflekteeris oma kogemusi. See täitis mu südame, kui ta lõpureflektsioonis tõi välja konkreetseid samme, mida plaanib teha. Seega skeptikki tuleb välja, et sai festivalilt oma osa :)”

“Üllatavalt head esinejad ja head sisud.”

“Väga hea esinejate valik ja korraldus. Ja nägin ka palju tuttavaid.”

Saada küsimus

    Vastame 24 tunni jooksul.

    Internet Explorer Icon

    NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.