fbpx

Raamat “Kõik on väljamõeldav” Marie Forleo

„Kõik on väljamõeldav”
Marie Forleo

Olgem ausad – mitte kellelegi meist ei antud sündides kaasa käsiraamatut. Kui sul on probleeme mõne mure lahendamise või unistuse ellu viimisega, siis pole takistuseks sina ise. Asi pole selles, et sa pole töökas, arukas ega selle vääriline, vaid selles, et sa pole veel endasse salvestanud ühte võtmeuskumust, mis muudab kõike.

„Miski siin elus pole liiga keeruline. Sa võid teha, mida iganes sa endale sihiks sead, kui sa oled selle nimel valmis oma käised üles käärima ja asja ära tegema. Kõik on väljamõeldav!“ – Marie Forleo.

Millal iganes sa soovid lahkuda vähemotiveerivast töökohast, vabaneda sõltuvusest, õppida tantsima, tervendada suhet, kasvatada enda ettevõtet, saada kontrolli enda raha üle, reisida ümber maakera või lahendada maailma näljaprobleem – „kõik on väljamõeldav“ filosoofia õpetab sind loovamalt ja positiivsemalt mõtlema, eriti kui seisad silmitsi tagasilöökidega.

Sellest raamatust õpid:

 • lihtsa harjutuse, mis muudab sinu eesmärkide saavutamise 42% tõenäolisemaks;
 • kuidas aja- ja rahanappusest üle saada;
 • kuidas leida kaks vaba tundi päevas;
 • mida teha, kui sul on mitu kirge ja sa tahad täita kõiki oma unistusi;
 • kuidas tulla toime kriitika, vihkajate ja ennast petturina tundmise sündroomiga;
 • kuidas teha vahet hirmul ja intuitsioonil;
 • läbima lollikindlat testi õigete otsuste tegemiseks, eriti kõrgete panustega olukordades.

Läbi selle raamatu loed sa lisaks võidukaid lugusid tavalistelt inimestelt, kes seisid silmitsi kaotuse, haiguse või ränga hingevaluga. Nagu 23-aastane üksikema, kes oma 10-klassilise haridusega rakendas „kõik on väljamõeldav“ filosoofiat lõpetamaks keskkooli ja seejärel omandas bakalaureusekraadi – ja nüüd õpib ta magistrantuuris õigusteadust.


“Kirjutasin selle raamatu sellepärast, et kui minust homme bussiga üle sõidetakse, siis see on üks idee, mille tahan endast maha jätta. Kui mul on rasked ajad või kui lähenemas on järjekordne pasarahe, pöörab „kõik on väljamõeldav“ filosoofia koheselt asjad paremasse suunda. See on midagi enamat kui lihtsalt lõbus fraas, mida endale korrata. See on järeleandmatu optimismi filosoofia. Mõtteviis. Mantra. Veendumus.”
– Marie Forleo –


Tuntud inimeste tagasiside:

„See raamat on jõulisuse, huumori, pragmatismi ja graatsilisuse keeristorm. Marie kirjutab täpselt nii, nagu ta elab – põhja keeratud entusiasmi, igasugu jama eirava otsekohesuse ja iseenda eest vastutust võtva raevuka pühendumisega. See raamat muudab elusid.“

– Elizabeth Gilbert –
Raamatute „Söö, palveta, armasta“ ja „Suur võluvägi“ autor

„Mida on vaja selleks, et lugeja tunneks end armastatu ja inspireerituna ning võtaks samal ajal vastutuse oma elu eest? Mina ei tea, kuid Marie Forleo on selle välja mõelnud! Nutikas, naljakas ja nii geniaalne kui otsekohene. JUMALDAN seda!“

– Brené Brown –
Filosoofiadoktor, raamatu „Julge juhtida“ autor

Saada küsimus

  Vastame 24 tunni jooksul.

  Internet Explorer Icon

  NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.