fbpx

Kolm seisundit, millest sõltub sinu õnnetunne

Kas Sa tunned, et teed pidevalt samme, et elus edasi jõuda, kuid miski on ikka puudu või ei lähe päris nii, nagu soovid? Justkui mingi tamm on kusagil ees ja jõgi ei saa vabalt voolata. Või veel hullem, Sa ei suuda rahuneda, magada ja oled aeg-ajalt või lausa pidevalt stressis ja ärev?


Kui see on nii, siis tõenäoliselt veedad Sa suure osa oma ajast ühes või mõlemas neist seisunditest:

1. Võitle ja põgene (ootad pidevalt lõvi, kelle eest on vaja joosta või kellega võidelda).
2. Stiimulit ja vahendit otsiv (Sa otsid pidevalt järgmist asja, mida teha või tunned, et kui Sa midagi ei tee, siis see on nagu raisatud aeg).

Mõlemad seisundid on vajalikud Sinu ellujäämise ja edu saavutamise kontekstis, aga probleem tekib siis, kui oled kogu aeg nendes seisundites ja ei suuda ennast kolmandasse olulisse seisundisse viia, milleks on:

3. Rahulolu (seisund, kus Su keha päriselt maha rahuneb).

See seisund on see, kus tunned tõelist õnnetunnet, nii nagu väike laps, kes saab tingimusteta armastuse osaliseks, lihtsalt on hetkes ja ei oska midagi halba aimatagi.

Saada küsimus

    Vastame 24 tunni jooksul.

    Internet Explorer Icon

    NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.