„Ma olen piisav”
Marisa Peer

Raamatus “Ma olen piisav” jagab Marisa geniaalselt lihtsas vormis tehnikaid, harjutusi ja näpunäiteid, kuidas igaüks saab ise väga kergelt ja efektiivselt oma elu muuta. Need muutused on püsivad, sest toimivad seestpoolt väljapoole. See tähendab, et õpitut rakendades toimuvad muutused sinu alateadlikes mõttemustrites. Põhiline osa sellest, kuidas käitud, reageerid, milliseid valikuid teed, määrab ära sinu alateadlik programm, ilma, et sa seda isegi märkad.  Järelikult selleks, et oma elu imeliseks muuta, on vaja luua muutused alateadlikus programmis ja just seda see raamat teha aitabki.

Marisa Peer on rohkem kui 30 aasta jooksul aidanud tuhandetel inimestel seljatada emotsionaalseid ja füüsilisi probleeme ning vaimseid blokeeringuid. Ta vastandub klassikalise psühholoogia keerukusele ja usub, et isegi kui paljud meie probleemid võivad olla keerulised, siis nende ületamine ei pea olema keeruline, see võib olla kiire, tõhus ja elumuutev.

Raamatu autor

MARISA PEER
Rohkem kui kolmekümne aasta jooksul on Marisa aidanud tuhandetel klientidel oma elu jäädavalt muuta kasutades selleks enda välja töötatud kiire muutuse teraapia meetodit (RTT® – Rapid Transformational Therapy®). Teda peetakse üheks kõige olulisemalt hüpnoteraapia arengut mõjutanud naiseks. Kogedes oma meetodi tohutut edu, asutas Marisa 2015. aastal RTT® kooli, mis on praeguseks ajaks õpetanud välja üle 16000 terapeudi üle maailma.

Hinnatud kõnelejana on Marisa üles astunud sündmustel nagu Mindvalley Live, Maailma valitsuste tippkohtumine, Greator Festival, Kuningliku Meditsiiniühingu loengud, A-Fest ja inspireerinud kuulajaid mitmete TEDx kõnedega.

Eelmisel aastal avaldas Marisa oma kuuenda bestselleri „Tell Yourself a Better Lie“ (Räägi endale parem vale) ning tuli välja unikaalse programmiga „Dieedita elu“, mis aitab inimestel vabaneda liigsest kehakaalust ja luua terve suhte toiduga.

Telli raamat siit

1 raamat
24,90 

Kogus:

Kokku: 24,90