Ettevõtlusmüüt
Michael E. Gerber

Ettevõtlusmüüt
1: müüt, et enamik inimesi, kes alustavad väikeettevõtteid, on ettevõtjad;
2: fataalne eeldus, et isik, kes mõistab ettevõtte tehnilist tööd, saab edukalt juhtida ettevõtet, mis seda tehnilist tööd teeb.

Valitud ajakirjas Inc 500 tegevjuhi poolt nr 1 ettevõtlusraamatuks.

See fenomenaalne menuk hajutab müüte oma ettevõttega alustamisest. Väikeettevõtete konsultant ja autor Michael E. Gerber, kellel on aastatepikkuse kogemuse kaudu saadud põhjalikud teadmised, juhib tähelepanu sellele, kuidas laialt levinud eeldused, ootused ja isegi tehniline ekspertiis takistavad eduka ettevõtte loomist.

Gerber juhib sind läbi ettevõtte erinevate etappide, alates ettevõtte lapsepõlvest, sealt edasi noorukiea kasvuraskuste juurde ning lõpuks küpse ettevõtlusperspektiivini: kõigi edukate ettevõtete majakani. Seejuures näitab ta kuidas rakendada õppetunde frantsiisimisest kõigile ettevõtetele, olenemata sellest, kas need on või ei ole frantsiisid. Kõige tähtsam on see, et Gerber selgitab kõige olulisemat, mida tihti jäetakse tähelepanuta, erinevus selle vahel kas sa töötad enda ettevõtte arendamise kallal või teed tööd enda ettevõttes.

Ettevõtlusmüüt aitab sul oma ettevõtet kasvatada kindlal tulemuslikul viisil.

Lugejate tagasiside

Ettevõtlusmüüt on ikka hästi hea asi. Nüüd otsin enda asemele asendajat või asendajaid ja nokitsen vaikselt tööjuhendite kallal, mida neile anda. Nagu ta ütleb, et work on the business mitte in the business.
Hendrik Uibo

Soovitan lugeda Michael E. Gerberi raamatut “E-Myth Revisited”, mis keskendub väikeettevõtjatele, kes soovivad oma äri kasvatada. Sellest raamatust on võimalik välja noppida suurepäraseid nõuandeid, kuidas luua oma ettevõttes toimivaid süsteeme, parandada ettevõtte ärimudelit ja tulla toime erinevate väljakutsetega.
Katriin Mangus

AUTORIST
Michael E. Gerber on tõeline ettevõtluse legend. Ajakiri INC. nimetas teda nr 1 väikeettevõtluse guruks maailmas. Ta on Michael E. Gerber Companies asutaja ja esimees. See on ettevõte, mis muudab, kuidas väikeettevõtete omanikud oma ettevõtteid kasvatavad.

Osta raamat siit

1 raamat
29,90 

Kogus:

Kokku: 29,90