„Miljonäri kiirtee”
MJ DeMarco

Murra lahti jõukuse kood ja ela elu lõpuni rikkalt

On olemas kiirtee miljonite juurde; otsetee, mis on sillutatud matemaatikaga, kus sa võid ELADA RIKKALT PRAEGU versus SURRA RIKKALT HILJEM. Selle asemel on sulle teinud ajupesu terve armee pankade “nõustajaid”, kes kuulutavad unistusi-tapvat dogmat, mida tuntakse nimetuse “aeglaselt rikkaks” all. Nende lämmatav plaan lubab vanas eas rikkaks saada ja nad panustavad sinu finantstuleviku hooletult aktsiaturgudele, tööturule ja kinnisvaraturule. Loobu looda-ja-palveta finantsplaanist, vaheta teid, mine kiirteele ja tee oma unistused teoks.

„Sa õpid sellest raamatust kahe päevaga rohkem kui kahe aastaga ettevõtlusülikoolide kursustel ja see maksab 1/100 hinnast!”
– MJ DeMarco –

See raamat annab vastused ja toob sinuni…

  • Miks “rikkus ratastoolis”, 40 aastat töökohti, pensionifondid, investeerimisfondid, mõttetu kokkuhoidlikkus ja teised “investeerimisnõustajate” strateegiad ei tee sind kunagi rikkaks.
  • Aitab sul ära tunda enda müügikoera “tõu” – nii saad sa edaspidi mängida oma tugevustele ja kogeda tohutut efektiivsuse kasvu
  • Miks enamik “saa rikkaks” raamatuid on rikkaks teinud ainult autori – mitte sinu!
  • Kuidas tunda ennast tõeliselt jõukalt kohe praegu, isegi kui sa oled vaene nagu kirikurott.
  • 5 jõukuse käsku – kuidas luua miljonäriks tegev sissetulek!
  • Number 1 vaesuse põhjus – alusta siit ja sa muudad kõike!
  • Kuidas tekitada puhta väärtuse plahvatuslik kasv 400% või rohkem, jäta hüvasti tühise 8% aktsiaturu tootlusega!
  • Miks gurude jaburus “tee seda, mida sa armastad”, “järgne oma kirele” ja teised hea-tunde banaalsused on kõige tõenäolisemalt tupikud ja ei vii jõukuse juurde.
  • Ja üle 250 vaesust trotsiva ning jõukust kiirendava meelespea!

Lugejate tagasiside:

„Peale Miljonäri kiirtee lugemist jõudsin oma esimese töötava ettevõtte mudelini. Loobumine isekast soovist teha vaid seda, mida ma armastan ja keskendumine väärtuse loomisele võimalikult paljudele inimestele, andis võimaluse tekkida kirel töötamaks oma unistuste täitumise nimel.”

– Alvar Räägel –

„Väga hea raamat. Mind on palju aidanud, nii otsustamise maatriks kui ka see, et millisele sihtrühmale ma tegelikult tahan kaupasid ja teenuseid luua. Samuti, et milline on minu võimekus ja kuidas ma eristun (USP).“

– Tarvo Tobbi –


Autorist

MJ DeMarco on ennast üles töötanud multimiljonär, ettevõtja, investor ja kirjanik. MJ läks pensionile kolmekümnendates eluaastates ja ta elab hetkel ilusas Phoenixis, Arizonas, kus ta kireks on kiired autod, fitness ja kiirtee finantsvabadus.

Osta raamat siit

1 raamat
29,90 

Kogus:

Kokku: 29,90