AASTA ISEENDALE

Kas oled viimasel aastal tundnud tavapärasest rohkem ärevust, stressi ja teadmatust tuleviku ees?

Kas teadsid, et meil käib päeva jooksul peast läbi keskmiselt 60 000 mõtet ning 80% neist on negatiivsed ja 95% korduvad ja see oli enne pandeemia algust. Tänases olukorras võimendab meid ümbritsev keskkond ja teadmatus seda veelgi. 

Kuidas seda muuta?

Üks lihtsamaid viise on järjepidevalt lugeda raamatuid, osaleda koolitustel, vaadata videoid, kust saad ammutada uusi teadmisi ja mõtteid ning püsida oma keskmes. 

Sa ei saa muuta asju, mille üle sul kontrolli ei ole, kuid sa saad muuta oma reaktsiooni ja seda, kuidas sa ennast tunned. 

Võta aasta iseendale ja veeda see Edu Akadeemiaga, hoides ennast järjepidevalt positiivsel lainel. Anna endale võimalus saada uusi toetavaid vaatenurki olulistes eluvaldkondades, õppides Eesti oma ala parimatelt.

“Aasta iseendale” pakett on sulle, kui sa soovid:

 • Elada teadlikult õnnelikumat elu.
 • Ennast järjepidevalt arendada olulistes eluvaldkondades ja saada sammhaaval paremaks versiooniks iseendast, õppides Eesti oma ala parimatelt. 
 • Saavutada meelerahu ja usaldada oma sisetunnet, hoolimata mis meie ümber toimub.
 • Liikuda teadlikult oma soovitud eesmärkide poole koos teistega.
 • Jõuda selleni, et teed suures osas seda, mida Sa tõeliselt naudid.
 • Luua ja hoida häid suhteid oma kaaslase, lähedaste ja sõpradega.
 • Tõsta usku endasse ja vähendada märkimisväärselt endas kahtlemist.
 • Leida endale uusi sarnaselt mõtlevaid mõttekaaslasi.
 • Ümbritseda ennast toetava keskkonna ja kogukonnaga.
 • Saada häid nõuandeid, kuidas oma vaimset ja füüsilist tervist hoida ja parandada. 
 • Parandada oma finantsilist olukorda ja saavutada meelerahu.

Mida “Aasta iseendale” pakett sisaldab? 

12 kuud Teadlikult Õnnelik Mina kogukonna liikmelisust – väärtus 348 €

Saad osa Teadlikult Õnnelik Mina kogukonnast, kus igal kuul jõuab sinuni 3 veebiseminari oma ala parimatelt tegijatelt Eestis. Iga kuu keskendume ühele olulisele eluvaldkonnale: suhted, tervis (vaimne ja füüsiline), finantsid, tähendusrikas karjäär jne. 

Liitudes saad kohe ligipääsu enam kui 60 tunnile materjalile, mille hulgas veebiseminarid Epp Kärsini, Mihkel Raua, Jaan Aru, Rita Rätseppa, Inga Lunge, Tiina Tiituse, Katrin Saali Sauli, Ott Kiivikase, Gerd Kanteri ja paljude teiste tuntud ja vähem tuntud oma ala tipptegijatega erinevates olulistes eluvaldkondades.

Septembris võtame fookusesse finantsid ja investeerimise – räägime kuidas oma rahaasjad kontrolli alla saada ning finantsvabaduseni jõuda.

 • 14. septembril kell 19.00 kinnisvarainvestor ja koolitaja Peeter Pärtel:” “Kuidas saavutada finantsvabadus?”
 • 23. septembril kell 19.00 Tallinna Tehnikaülikooli lektor, mentor ja Circle K Eesti endine finantsjuht Paavo Siimann: “Kuidas oma rahaasjad kontrolli alla saada?”
 • 28. septembril kell 19.00 üle 25-aastase ettevõtluskogemusega Luku-Experti asutaja ja Edu Akadeemia kaasasutaja Kaido Sõmer: “Miks sa juba rikas ei ole?”
 • Boonusena jagame sinuga Kristi Saare veebiseminari: “Rahaasjad, mida koolis ei õpetatud” salvestust.

Liikmete tagasiside Teadlikult Õnnelik Mina kogukonnale:

“See on väga äge kogukond! Väga praktiline ja toetav.” – Inna Varbola

“Olen väga rahul, sest saan kõiki veebiseminare järele vaadata või korduvalt vaadata.– Külli Lember

“Ma ei oleks ealeski uskunud, et olen nõus maksma mingisuguse kursuse eest, aga ma tahtsin midagi uut ja elu muutvat ja ma tänan õnne, et Teadlikult Õnnelik Minaga liitusin! Olen Teadlikult Õnnelik Mina grupis õpetatud tehnikaid proovinud ja need tõesti töötavad! No ja kui suure enesekindluse olen ma saanud just tänu TÕM kogukonnale. 🙂 Väga võimas on olla!” Moonika Allmere“Teadlikult õnnelik mina kogukonna tegevus on lihtsalt vapustav – selline kõrge ja taevalik kvaliteet! Kui päris aus olla, siis Teadlikult õnneliku mina kogemuslood on nii südantlõhestavad, et nutan vahel kurbusest ja siis suurest rõõmust – kindlasti parem mistahes filmist.” – Signe Laigu

12 asja, mida koolis ei õpetatud online kursus – väärtus  49 €

Sellel online kursusel saad sa terve hulga praktilisi ja koheselt rakendatavaid teadmisi 12 olulises eluvaldkonnas. Lisaks saad iga nädal endale ka kodutööd.

See on kokku rohkem kui 6 tundi väärt sisu.

Sinu parim aasta online kursus – väärtus 47 €

See online kursus baseerub kahel kokku rohkem kui 10 000 eurot maksval koolitusel Anthony Robbinsilt ja Eric Edmeadeselt. See aitab sul luua parima võimaliku järgmise aasta ja terve ülejäänud elu. 

Veebikoolituse 1. osas kohandad oma praeguseid uskumusi, väärtusi ja harjumusi ning viid seejärel läbi samm haaval pikaajalised muudatused, mis suunavad sind unistuste elu poole.

Veebikoolituse 2. osa aitab sul leida oma elu eesmärki ja saad teada, mis sind tõeliselt motiveerib. Kohanda oma väärtused vastavaks ja hakka elama elu, millest unistad.

“Ole avatud, et see on võimalik. Ära pane tammi ette oma võimalustele. Teen tänu sellele asju, mida pidasin kunagi võimatuks. Aitäh teile!” – Triin Tõnne

Usu endasse online kursus – väärtus 29 €

Usu endasse online kursus toob sinuni 5-sammulise mudeli, kuidas saad ise märkimisväärselt enesekindlust juurde genereerida ja endas kahtlemist ning ebakindlust oluliselt vähendada. 

Saad üle 30 praktilise nõuande, harjutuse, küsimuse, mille abil olla enesekindlam, saada üle otsustamatusest ja endas kahtlemisest.

“Kirjeldasid kõiki mu mõtteid ja tundeid ja äratundmisi! Aitäh sellise kompleksse lähenemise eest ning ma olen 1. korda väga üllatunud nii hea kvaliteediga videokoolituse üle eestlase poolt!” – Merle

Better You muusikaalbum – väärtus 15 €

Inspireerivate lauludega muusikaalbum, mis aitab sul ületada hirmud ja olla parem versioon iseendast. Kuula teadlikku ja läbimõeldud sõnumiga muusikat ja kasuta uut moodust enda arendamiseks. 

“Ma lõpetasin ca 15 minutit tagasi Su albumi kuulamise ja olen pahviks löödud! Esiteks on see täiega äge album, teiseks aitasid need laulud mu hetkel kergelt pahuksis eraelu ja meeleolu positiivsele lainele tagasi ja olid toeks (ehk nad toimivad!)” – Kaisa Holsting

12 asja, mida koolis ei õpetatud, aga mida kõik peaksid teadma” raamat – väärtus 19 €

Raamat, mis annab praktilisi ja koheselt rakendatavaid nõuandeid 12 olulises eluvaldkonnas, mida koolis ei õpetata. Raamat on tänaseks müünud üle 9000 koopia ja saanud suurepärast tagasisidet väga suurelt hulgalt lugejatelt – nii noortelt kui ka vanadelt. 

“Kõhklesin pikalt raamatu ostus, aga soov oli seda ikkagi lugeda. Seega otsustasin alguses raamatu laenutada. Nähes, milline järjekord teosele on, võtsin vastu otsuse raamat ära osta ja ei kahetse. See on väärtuslikumaid investeeringuid, mida siiani teinud olen, kuna minu jaoks on endast täieliku potentsiaali leidmine üks peamine eesmärk ja see raamat oli mulle suureks abiks ja toeks.” – Marten Tamme

Minu Elu kutse” raamat – väärtus 20 €

Raamat, millega avastad oma tõelise kire ja kuidas seda oma tegeliku potentsiaali vääriliselt rakendada. Raamatu lugemisel:

1. Lood endas selguse
2. Märkad paremaid võimalusi
3. Julged tegutseda

“Olen lugenud palju ilu- ja populaarteaduslikku kirjandust ja tuleb tõdeda, et see raamat on üks viimase aja paremaid pärleid, mis on mulle kätte sattunud. Sain siit palju häid soovitusi ja viiteid kodulehtedele ning raamatutele. Eriti meeldib mulle see, et raamatus on teemad kompaktselt kokku võetud ja kohe nende juures on harjutused ning nõuanded.” – Epp Kärsin

4 grupi coachingu sessiooni – kord kvartalis (jaanuari algus, aprilli algus, augusti keskpaik/lõpp, november) – väärtus 250 €

4 korda aastas koguneme kokku, et vaadata, kuidas sul on läinud ja kuidas saad järgmiste kuudega liikuda tähendusrikkama ja teadlikult õnnelikuma elu poole.

Osta SIIT!

Aasta iseendale
 • 12 kuud Teadlikult Õnnelik Mina kogukonna liikmelisust - 348 €
 • 12 asja, mida koolis ei õpetatud online kursus - 49 € 
 • Sinu parim aasta online kursus - 47 €
 • Usu endasse online kursus - 29 €
 • Better You muusikaalbum - 15 €
 • 12 asja, mida koolis ei õpetatud raamat - 19 €
 • Minu Elu kutse - 20 €
 • 4 grupi coachingu sessiooni - kord kvartalis (jaanuari algus, aprilli algus, augusti keskpaik/lõpp, november) - 250 €
277,00 

Piletite arv:

Kokku: 277,00