Raamat “Eluterve pohhuist”

Raamat “Eluterve pohhuist”

Kes on eluterve pohhuist?
See on tegelane, kes hoolib, aga ei muretse. Ta pigem laseb varvast, kui kuulab kellegi hala või süüdistamist. Ta ei tee kärbsest elevanti ega satu pisiasjadest paanikasse. Ta on õppinud ahastamise asemel end hoopis herneks naerma. Ta teab, et küünte närimisest vitamiine ei saa. Ta ei võta elu liiga tõsiselt, sest ta teab, et ta niikuinii ei pääse sellest eluga. See muhedalt muigav ja huumorit armastav tegelane elab sinu sees ning selle raamatu abil saad sa ta üles äratada, et luua muretum ja stressivabam elu.

Raamatu autorist

Tom Valsberg

Tom Valsberg on maailmarändur ja väelaulik, kelle väelaulude kontserdid on julgustanud sadu „lauluhääleta” eestlasi laulma. Ta on raamatute “Kuidas rännata ilma hirmuta” ja “Eluterve pohhuist” autor. 

Tema korraldatud ekstaatilise tantsu pidudel pidutsevad inimesed ilma alkoholita ja on pilves hoopis kakaost! Ta on väidetavalt teinud kõike seda ja palju muud, kuna ta võtab asju vabalt, ei muretse, ei virise ega hoia oma kannilihaseid ilmaasjata pinges. Välja arvatud siis, kui ta oma kannilihaseid treenib.

Tuntud eestlased raamatust:

Peep Vain

Mulle meeldib Tommi raamat. Seal on neid asju kõvasti vähem, millega ma nõus ei ole, kui neid, mida ta oleks justkui minu pealt maha kirjutanud. Inimestest hoolimine on oluline, aga stressivabaks eluks peab tõepoolest olema teatud asjadest rõõmsalt täiesti poogen.


Alar Ojastu

See raamat on sügav, praktiline, vajalik, julge ja päris… nagu Tom ise. Samas lihtne, soe, kerge, vaba, aus ja ehe… samuti nagu Tom ise. Aitäh selle raamatu eest.


Jesper Parve

Ajal, mil sõideti vanade bemmidega ja kanti kaelas pöidlajämedust kuldketti, tegi Tom mulle selgeks, et elus on palju olulisemaid asju. Need on emotsioonid, kogemused ja mälestused. Tommi uus raamat aitab eriti humoorikal viisil muuta suhtumist ja vaatenurka just siis, kui kõik tundub korraks pekkis ja tahad kogu maailma puu taha saata!

Saada küsimus

    Vastame 24 tunni jooksul.

    Internet Explorer Icon

    NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.